12.01.2021 - Mezitli İlçe Portalı & Firma Rehberi

Yenişehir Belediyesinden “Stratejik Plan” çalışması

Yenişehir Belediyesinden “Stratejik Plan” çalışması

MERSİN (AA) – Mersin'de, Yenişehir Belediyesince 32 mahallede düzenlenen toplantılarda vatandaşların sorun ve talepleri dinlendi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, 5 yıllık "Stratejik Plan" oluşturma çalışmaları kapsamında 32 mahallede toplantılar yapıldı.

Toplantılarda vatandaşlara "Belediyeniz neyi iyi yapıyor?", "Neler yapılabilir?", "Neyi yapmasın?" gibi sorular yöneltildi.

Mahallelere kurulan sandıklar aracılığıyla talepler toplanırken, konuşma yapmak isteyen mahalle sakinleri de kurulan kürsülerde dinlendi.

Çalışma kapsamında 11 Temmuz'da düzenlenecek çalıştayda da sivil toplum örgütleri, meslek odaları ve uzmanlar dinlenerek sonuç bildirgesi hazırlanacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, bilimsel, gerçekçi ve demokratik bir plan oluşturmak istediklerini belirterek, "Seçim döneminde Yenişehir’i halkla birlikte yöneteceğiz diye söz vermiştik. Samimiyetle verdiğimiz bu sözü yerine getirmek için bu iradeyi ortaya koyduk." ifadesini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Ev sahibiyle karşılaşınca ikinci kattan atlayan hırsızın ayağı kırıldı başlıklı makalemizde Alanya, atlama ve hırsızlık hakkında bilgiler verilmektedir.

Lütfen bizi takip edin ve beğenin
Instagram
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
Follow by Email
RSS
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ