29.12.2020 - Mezitli İlçe Portalı & Firma Rehberi

Öğretmenlerden çevreyi güzelleştirme çalışması

Öğretmenlerden çevreyi güzelleştirme çalışması

ADANA (AA) – Pozantı Aşçıbekirli Mahallesi İlkokulu öğretmenleri tarafından çevre güzelleştirme çalışması kapsamında kaldırım taşları, köprü korkulukları, ortak kullanım alanlarının duvarlarını boyadı.

Okul idareci ve öğretmenleri, öğrencilere faydalı olma ve ekip çalışmasını gösterebilme adına geçen yıl başlattıkları "Kırmızı beyazdır okul yollarımız" projesiyle yerleşim yerindeki çeşitli yapılar kırmızı beyaza boyandı.

Okul müdürü Murat Karacan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çevrelerinde bulunan okul, okul yolu, cami, cami avlusu, mezarlık, şehitlik gibi yer ve güzergahların temizliğinin, tadilatının ve tamiratının yapılıp tekrar eski haline ve işlerliğine kavuşmasını sağlamak istediklerini belirtti.

Sınıf öğretmeni Murat Özkan da öğrencilerin toplumsal duyarlılığını artırıp çevreye karşı daha duyarlı olmalarını amaçladıklarını kaydetti.

Bir önceki yazımız olan Dünya Gençleri Akseki'de buluşacak başlıklı makalemizde Akseki, Antalya ve dostluk festivali hakkında bilgiler verilmektedir.

Lütfen bizi takip edin ve beğenin
Instagram
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
Follow by Email
RSS
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ