22.02.2020 - Mezitli İlçe Portalı & Firma Rehberi

Mezitli TOKİ Başvuru Şartları

mezitli toki başvuru şartları, mersin mezitli toki evleri 2019, mezitli toki başvuru nereye yapılacak, mersin mezitli toki evleri basvuru, mersin mezitli toki evleri 2018 başvuru, mezitli toki nereye yapılacak, mersin mezitli toki evleri 2019 başvuru,mersin mezitli toki evleri ne zaman baslıyor

Mersin Mezitli TOKİ Başvuruları 2019

Mersin’in Mezitli ilçesinde hayata geçirilen 262 konutluk emekli projesinde başvurular başladı. TOKİ Mersin Emekli başvuruları 19 nisan 2019’a kadar devam edecek. A+A-Yüzde 12 ve yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen projeye müracaat yapabilmek için 500 TL başvuru bedeli ödeniyor.

TOKİ Mersin emekli projesi için en düşük peşinat bedeli 16 bin 600 TL, en yüksek peşinat bedeli ise 28 bin TL olarak belirlendi.180 ay ve 240 ay vade sağlanan Mersin TOKİ emekli projesi için ödenecek aylık taksit bedelleri 475 TL ile 697 TL arasında değişiyor.

Mezitlihttps://mezitli.org/mezitlide-kaza/ Toki Proje Resimleri 1

TOKİ Mersin emekli müracaat şartları

Projeye müracaat yapabilmek için,

başvuru sahibinin;

  • 1. T.C. Vatandaşı olması,
  • 2. Projenin yer aldığı il /ilçe sınırları içinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması yada projenin bulunduğu il veya ilçe nüfusuna kayıtlı olması,
  • 3. Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması,
  • 4. Kendisine eşine ve/yada velayeti altındaki çocuklara ilişkin tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağlarımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe, köy evi ve işyeri hariç) olmaması,
  • 5. Aylık hane halkı gelirinin, en fazlaca net 4 bin 500 TL olması gerekmektedir (başvuru sahibinin ve eşinin besin, yol, vs. Her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazlaca 4 bin 500 TL olması gerekmektedir.)
  • 6. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecek.

TOKİ Mersin Mezitli emekli projesi “gerçek sahibi Belirleme Kurası” noter huzurunda; 21 Mayıs 2019 tarihinde çekilecek. Mersin Mezitli TOKİ Başvuruları 2019

Nereden Nasıl Başvurulacak;
444 8654 toki numarasını arayarak konu ile ilgili net bilgi alabilirsiniz.


Proje Görselleri / Mersin Mezitli. Aşağıdaki görseller tanıtım amaçlıdır. Her bir proje için ilan edilen şartlar ile sözleşmedeki bilgiler esastır.

Bir önceki yazımız olan Yapay Zeka Senaryolu Yeni Bir Film başlıklı makalemizde film senaryosu, mezitli ve son dakika hakkında bilgiler verilmektedir.

Lütfen bizi takip edin ve beğenin
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ