22.11.2019 - Mezitli İlçe Portalı & Firma Rehberi

Interfresh Eurasia Fuar'ı Hatay'da tanıtıldı

Interfresh Eurasia Fuar'ı Hatay'da tanıtıldı

HATAY (AA) – Yaş meyve ve sebze ihracatını artırmaya yönelik Antexpo AŞ tarafından Antalya'da 16-19 Ekim'de ikincisi düzenlenecek olan Yaş Sebze, Meyve, Depolama, Ambalaj ve Lojistik Fuarı (Interfresh Eurasia 2019) tanıtım toplantısı Hatay'da gerçekleştirildi.

Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Başkanı Nejdet Sin, Antakya'da bir otelde düzenlenen toplantıda AKİB olarak Türkiye'de fuarların başarılı olmasını istediklerini belirtti.

Sin, AKİB olarak 3 farklı uluslararası fuara destek verdiklerini ve milli katılımını organize ettiklerini kaydetti.

Antexpo AŞ Genel Müdürü Murat Özer ise ilki geçen yıl 12 bin metre kare alanda düzenlenen Yaş Sebze, Meyve, Depolama, Ambalaj ve Lojistik Fuarı'nın Türkiye'nin tüm bölgelerinden katılımın olduğunu ve tüm yaş sebze ve meyve ihracatçı birliklerinin desteğini aldığını söyledi.

Özer, geçen yıl gerçekleşen fuara 26 ülkeden ziyaretçilerin katıldığını ve bu yılda hedeflerinin daha fazla ülkeden ziyaretçi sayısıyı yükseltmek olduğunu kaydetti.

Bir önceki yazımız olan Sürücü adayının kullandığı otomobil minibüsle çarpıştı: 3 yaralı başlıklı makalemizde Adana, kaza ve minibüs hakkında bilgiler verilmektedir.

Lütfen bizi takip edin ve beğenin
Facebook0
Facebook
Pinterest2k
Pinterest
Instagram0
Twitter
Visit Us
LinkedIn
Follow by Email
RSS
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ