17.11.2019 - Mezitli İlçe Portalı & Firma Rehberi

Anneler günü mesajları

Anneler günü mesajları

Manalı anneler günü yazıları

Anneler günü sözleri, en yeni ve aktüel anneleri günü sözleri ve manalı yazılar haberimizde. 12 Mayıs pazar günü başka bir deyişle bugün hayatımızın merkezi en değerlimiz annelerimizin günü. Peki bu güzel gün için anneler günü sözleriniz veyahut anneler günü manalı yazılar ve resimli kutlama sözleriniz hazır mı? Sizler için en aktüel ve en çok paylaşılan anneler günü sözlerini derledik.

Anneler günü sözleri, anlımlı ve kısa en çok paylaşılan aktüel annneler günü sözleri sayfasını sizler için hazırladık. Anneler günü bugün  Mayıs ayının ikinci pazarı başka bir deyişle 12 Mayıs’ta kutlanıyor. Ülkelere göre farklılık gösterse de Türkiye’de Anneler Günü mayıs ayının ikinci haftası kutlanıyor. Peki en değerli varlığımız anneler için en güzel anneler günü sözleriniz veyahut manalı anneler günü yazılarınız hazır mı? Annenize alacağınız hediyenen yanına onun mutluluğuna mutluluk katmak için en güzel anneler günü sözlerininden birini seçebilir ve armağan paketinin üzerine yazabilirsiniz.

Anneler hediye beklemez, vereceğiniz içten içten bir öpücük onlar için paha biçilmez armağanlardan daha değerlidir. Peki bu gün için anneniniz içini ısıtmak için ona hangi sözleri söylemeli veyahut hangi yazıları okumalısınız? Anneler günü sözleri ve anneler günü yazıları kılavuzu haberimizde.

Anneler Günü sözleri ve duygusal iletiler

*İnsan fark ediyorki dildeki ve akıldaki en güzel kelime ‘anne’ymiş. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler Günün mübarek olsun.

*Sana ne kadar teşekkür etsem, biliyorum az olacak. Sen benim hayatımı aydınlatansın, varlığımın sebebisin… Anneler Günün mübarek olsun.

*Vakit geçse de eksilmeyen sevgimin sahibi…. Bizimkisi sonsuz bir sevgi anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

*Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir defa daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

*Oysa dilimdeki en güzel kelimeymiş senin ismin. Ne vakit “Annem” desem dünyama güneş doğuyor, ruhumu huzur kaplıyor Anneler Günün kutlu olsun canım annem.

*Senden yediğim terliğin acısıyla ağlarken dahi “Anne” diyebiliyorsam bu ancak anne mucizesidir. Anneler Günün kutlu olsun cantanem.

*Benim annem, canım annem. Sen benim hayatımın, en büyük varlığısın. Sensiz bir hayat düşünemiyorum senin varlığın, beni hayatta en mutlu eden şey. İyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, senin gibi bir annem olduğu için gurur duyuyorum.

anneler günü mesajları

*Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim.

*Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum.

*Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem.

*Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Anneler günün kutlu olsun birtanem.

*Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!

*Bir gün önce, bügün ve yarın..Her zaman seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün mübarek olsun.

*Yemek koyulurken, “bu kadar yeter” dedikten sonra kesinlikle bir kaşık daha yemek koyan kişiye ‘anne’ denir. Ve o herşeye değerdir.

*Şayet bana gözlerinle değıl de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğımı çok iyi anlardın..Anneler günün mübarek olsun canım annem.

*Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde yavaş. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.


Bir önceki yazımız olan Başkan Seçer Bir Aylık Süreci Değerlendirdi başlıklı makalemizde mersin belediyesi, mersin güncel ve mersin haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Lütfen bizi takip edin ve beğenin
Facebook0
Facebook
Pinterest2k
Pinterest
Instagram0
Twitter
Visit Us
LinkedIn
Follow by Email
RSS
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ