22.11.2019 - Mezitli İlçe Portalı & Firma Rehberi

AliExpress E-İhracat Buluşması gerçekleştirildi

– AliExpress, “AliExpress E-İhracat Buluşması”nda Türk satıcıları bir araya getirdi

AliExpress E-İhracat Buluşması gerçekleştirildi

İSTANBUL (AA) – AliExpress, Türk KOBİ'lerine ve yerli markalara e-ihracat alanında destek sunmak amacıyla ilk toplantısı "AliExpress E-İhracat Buluşması" İstanbul'da gerçekleştirdi.

AliExpress'ten yapılan açıklamaya göre, Alibaba Group bünyesinde yer alan uluslararası ve online perakende satış platformu AliExpress, Türk satıcıları bir araya getirdiği ilk toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi.

Birçok farklı sektörden yerli markaya, KOBİ’lere ve girişimcilere e-ihracat alanında destek sunan AliExpress, platformda yer alan satıcıların uluslararası alandaki tüketicilerle direkt iletişim kurarak nasıl e-ihracat yapabileceklerini keşfetmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

AliExpress, Türk satıcıların ihracat yapabilmeleri için platform üyeliğini internet üzerinden başvuruyla daha hızlı ve kolay bir hale getiriyor.

Verilen bilgiye göre, AliExpress’in en güçlü e-ticaret platformu olduğu ve AliExpress için en büyük pazar olan Rusya’da, Türk ürünleri özellikle revaçta ve ön plana çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Özyeğin Üniversitesi ile Accor arasında iş birliği başlıklı makalemizde Accor ve Özyeğin Üniversitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Lütfen bizi takip edin ve beğenin
Facebook0
Facebook
Pinterest2k
Pinterest
Instagram0
Twitter
Visit Us
LinkedIn
Follow by Email
RSS
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ